اخبار و رویدادها
نوع خبر 
 
برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز در واحد تهران مرکزی

 

 

جلسه ستاد اقامه نماز واحد تهران مرکزی با حضور جمعی از مسئولین حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی و دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد تهران مرکزی، در این جلسه به بحث و بررسی و سیاستگزاری در باب اقامه نماز واحد و اجرای برنامه های مختلف مربوط به ستاد اقامه نماز پرداختند.

از جمله موارد مصوب در این جلسه می توان به: « حمایت از پژوهش ها و پایان نامه های مرتبط با نماز، نصب صندوق نظرات، انتقادات و پیشنهادات نمازگزاران در نمازخانه های دانشکده ها جهت بررسی و رفع مشکلات، برگزاری مراسمی جهت تجلیل و تقدیر از فعالان و خادمان اقامه نماز جماعت در سه سطح (کارکنان، استادان و دانشجویان) و انتخاب امام جماعت نمونه واحد، برگزاری نشست و گفتمان با رویکرد تبیین مسائل دینی ویژه نماز برای دانشجویان در دانشکده ها، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ در خصوص احکام نماز و رفع شبهات در دانشکده ها در سه سطح کارکنان، دانشجویان و استادان، زمینه سازی و مشارکت دانشجویان جهت اختصاص 5% از ظرفیت نشریات دانشجوئی به موضوع نماز و تهیه تجهیزات لازم برای نمازخانه های دانشکده ها»  اشاره کرد. انتهای پیام/

 

 

سه شنبه 14 دى 1395  14:36:16
منبع : روابط عمومی
آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 5 ارديبهشت 1396  6:8:7
تعداد بازديد از اين خبر : 335
کدخبر : 14725
روابط عمومی واطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی